Prywatnie

Miłośnik kuchni

Od lat z uwielbieniem przyrządzam i smakuję wszelkie makarony. Doszło do tego, że na bazie przepisu Gennaro Contaldo podjąłem wyzwanie i zagniatam makarony własnoręcznie co daje naprawdę ogromną przyjemność. Wielbiciel podejścia do gotowania tak Gennaro Contaldo jak i Jamiego Olivera. Hołdujący zasadzie Zero Waste.

Pasjonat hydropneumatyki

Wciąż uważam, że stare klasyczne citroeny, te sprzed ery projektowania pod przepisy i według wytycznych księgowych to samochody stworzone z spasji do motoryzacji i niepohamowanej chęci stworzenia czegoś innego dla jedynych w swoim rodzaju ludzi ewidentnie zakręconych.

Zakochany w 4x4

Kiedyś jeszcze wrócę, choć już raczej nie do błota, a jako zabawka tak prosta jak to tylko możliwe z wygodną pozycją za kierownicą i nieskrępowanym obcowaniem z czysto mechaniczną motoryzacją.

Ogrodnik

Z niewielkim areałem, ale za to sercem z aspiracjami na zagospodarowanie Lasku Bulońskiego. Gdyby nie fakt, że muszę się oddać pracy zapadłbym się rękoma w ziemi po łokcie i sadził, przesadzał, przycinał....

Akwarysta

Dziś bez baniaka, ale nie jest to moje ostatnie słowo. Odkąd odkryłem możliwości sumpa, podpięcie zbiornika o objętości pięciuset litrów stało się łatwizną i ogromną satysfakcją z obcowania z prywatnym biotopem. Projektuję, rozkminiam, usprawniam to, co wydawało mi się być już niemal doskonałe.